Červen 2007

Hola hola, cesta volá

26. června 2007 v 11:19 | Lenka
Tak je to tady... Ač jsme tomu po těch letech už pomalu přestávali věřit i my sami, pomalu se blížíme ke splnění toho velkého snu - POJEDEME NA ROK DO ASIE!

Rosťovi už se rychle blíží konec školního roku (já jsem to v Peugeotu zabalila už téměř před měsícem) a vršovický byt jsme uvolnili pro dalšího nájemníka, takže už zbývá jen zabalit a ... čekat na vydání íránského víza. Jakmile se kolegové v Teheránu umoudří a pošlou na pražský konzulát schválení 28-denního pobytu, vyrážíme směr východ!

No a kam že to vlastně jedeme? Zatím do Istanbulu - 12.7. autobusem na půl cesty do bulharské Sofie a pak dál stopem. A nebo stopem z Prahy, když úředníci v Teheránu trochu zaspí a autobus nám ujede... A dál? Přes Turecko do Íránu, pak Pákistán a Indie. V Indii si trochu odpočineme (naše vízum tu totiž - oproti jednoměsíčnímu íránskému a pákistánskému - platí na dobu až šestiměsíčního nepřetržitého pobytu), a pak zase dál na východ: Bangladéš, Myanmar, Thajsko, Vietnam, Laos, Kambodža... a zbude-li čas a finance, třeba mrkneme i do Malajsie a Indonésie ;-)

Zážitky a zprávičky tentokrát nebudeme rozesílat mailem, najdete je právě na téhle stránce. Ale samozřejmě budeme rádi, když nám budete psát :-)

Zdravíme všechny, se kterými se už do odjezdu nestihneme sejít, a těšíme se za rok nashledanou!